Info

 header_over_ons_pagina.jpg

Rutger Friederichs

Rutger Friederichs
managing director
rutger@friederichs.nl
023 - 52 32 860 / 06 - 21293449

Ed van Abswoude

Ed van Abswoude
finance manager
e.vanabswoude@friederichs.nl 023 – 52 32 791

Ouke Koet

Ouke Koet
supply chain manager
o.koet@friederichs.nl
023 – 52 32 823

aw.jpg

Annemiek Wiesenhaan
management assistant
a.wiesenhaan@friederichs.nl
023 - 52 32 860

sjoerd-d.jpg

Sjoerd Domburg-Ouwerkerk
accounting supervisor
s.domburg-ouwerkerk@friederichs.nl
023 - 52 32 750

 

ed.jpg

Ed Donker
accounting assistant
e.donker@friederichs.nl
023 - 52 32 792

 

cm.jpg

Clemens Mens
ICT manager
c.mens@friederichs.nl
023 - 52 32 744

tm.jpg

Ton Martens
warehouse manager
t.martens@friederichs.nl
023 - 52 32 851/06 - 51290956

nf-close-up-1.jpg

Nicole Frensch
account manager
n.frensch@friederichs.nl
06 - 53719029

 

emmy--gebruiken-voor-website.jpg

Emmy van der Veldt
customer service employee
optiek@friederichs.nl
023 - 52 32 833

 

yv.jpg

Yolanda Vester
customer service employee
optiek@friederichs.nl
023 - 52 32 833

 

avl.jpg

Adinda van Looijengoed
warehouse employee
optiek@friederichs.nl
023 - 52 32 833 

 

rn.jpg

René Nonhof
warehouse employee

jeanette.jpg

Jeanette Martens
warehouse employee  

 

sandra.jpg

Sandra Vos
warehouse employee

leeg-blok.png

161_bedrijfsstructuur_landingspagina-5_09.png

 

Delen via
Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws, aanbiedingen en acties van Friederichs? Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief.